Naše kurzy začínají tam, kde končí oficiální vzdělávací sytém. Naším cílem je flexibilně reagovat na měnící se svět.

Často kladené otázky

Obecné

Kurzy státní správa

Vzhledem k tomu, že většina našich kurzů je akreditována několika ministerstvy České republiky (MVČR, MPSV, MŠMT), naše spolupráce se státními organizacemi je na nejvyšší úrovni, školení státních úředníků napříč spektrem institucí je prioritou naší akademie.

Zkušenosti a lektoři

Lektoři AVS

Akademie pro Vaše školení zajišťuje nejšpičkovější lektory, odborníky na danou problematiku z řad vysokoškolských profesorů, docentů, doktorů, právníků a akreditovaných specialistů na problematiku daného odvětví.

Kurzy a výuka

Jak iniciovat nový kurz?

Pokud máte zájem uspořádat specifický kurz, školení konferenci, které nemáme ve standardní nabídce, postavíme Vám kurz na míru, dle Vašich potřeb a požadavků. Vybereme pro Vás nejvhodnějšího lektora, doporučíme rozsah, metodiku a zajistíme materiály potřebné k průběhu kurzu. Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí e-mailu, o vše ostatní se postaráme.

Jak se přihlásit na kurz?

Přihlásit se na kurzy, přednášky, konference i školení, organizované naší akademií, můžete pomocí e-mailu, případně telefonicky nebo pomocí našeho dotazovacího formuláře. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

Jak kurzy probíhají?

Každý kurz je pečlivě připravován a specifikován, tak aby co nejvíce vyhovoval potřebám účastníků. Prostorová variabilita a časová flexibilita, jsou prioritami ve stavbě struktury kurzů.

Jaký je rozsah?

Rozsah kurzů je přímo úměrný, a odpovídá náročnosti vzdělávání. Naše akademie pořádá kurzy od jednohodinových až po dvouleté rekvalifikační kurzy s akreditovanou zkouškou způsobilosti, které probíhají semestrálně ve stejné časové ose jako na vysokých školách (letní/zimní semestr).